• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України

  Група компаній “Асоціація “ОКО”

  Одним із багаторічних партнерів Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона Національної академії наук України є група компаній “Асоціація “ОКО” (УкрНДІНК, “Ультракон-Сервіс” та “Промприлад”). Асоціація займається розробкою та виготовленням широкого асортименту приладів неруйнівного контролю, а саме: ультразвукових, вихрострумових, магнітних дефектоскопів, автоматизованих і механізованих систем, що застосовуються для:

  • контролю зварних з’єднань труб в процесі їхнього виробництва;
  • НК зварних з’єднань трубопроводів, цистерн, корпусів суден, мостів і в т. ч. методом TOFD; 
  • контролю з’єднань вальцьованих листів;
  • контролю зварних з’єднань рейок.

  Крім виробництва обладнання неруйнівного контролю (НК), «Асоціація «ОКО» займається науковими дослідженнями, розробкою нових технологій і методик у цій сфері, здійснює підготовку спеціалістів НК з UT, ET, МТ, РТ методів та проводить сертифікацію спеціалістів I-III рівнів кваліфікації за стандартами ISO 9712, ISO 17020, ISO 17024.

  Діяльність «Асоціації «ОКО» здійснюється у тісній співпраці із вченими та співробітниками Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона.

  Прилади НК, що виготовляються  «Асоціацією «ОКО», застосовуються у залізничній та нафтогазовій галузях, авіабудуванні, атомній енергетиці, тепловій енергетиці, машинобудуванні, металургії.

  Щорічно Асоціація проводить Національну конференцію-виставку “Неруйнівний контроль”, бере участь у міжнародних і регіональних конференціях та виставках в США, Німеччині, Швеції, Китаї, Сінгапурі, Бахрейні, Катарі, ПАР, Мексиці, Об’єднаних Арабських Еміратах і країнах СНД. Обладнання Асоціації під торговою маркою “OKOndt GROUP” успішно працює вже у 56 країнах світу.

  м.Київ, вул. Набережно-Лугова, 8.

  Тел/факс: +38 (044) 531-37-27, +38 (044) 531-37-26

  сайт: ndt.com.ua

  Email: office@ndt.com.ua