• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України

  ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

  Науковий керівник проєкту “Розробка нанокомпозитних полімерних біоматеріалів з ефективною противірусною та антимікробною дією і технології 3D друку виробів з них”, завідувач відділу зварювання пластмас Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України Максим Юрженко дав інтерв’ю Національному фонду досліджень України. Він розповів про створення матеріалів, вироби з яких мають противірусну та антимікробну дію (наприклад, бактерій золотистого стафілококу, вірусів грипу H1N1 та аденовірусу). Повний текст інтерв’ю … 

  Titanium-Made Sculptures | Master of Crafts

  У програмі УАТВ показано застосування промислового мистецтва і високих технологій. Скульптури на замовлення з самого міцного і легкого металу в світі. Метод 3D-друку, здатний змінити світове промислове виробництво. Створення скульптур з титану.

  Зварювання в медицині: метод, який підкорив світ

  Український винахід від якого у захваті увесь світ. Технологія зварювання живих тканин – спільний проект техніків та медиків. Багато років за допомогою цього методу виконують тисячі успішних операцій.

  Використання електрокоагулятора ЕКВЗ-300 в оториноларингології

  Уривок із сюжету передачі “Бізнес” від 13.05.2016 дніпропетровського “34 телеканалу” про застосування електрокоагулятора ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД і перспективних розробках вчених інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона в галузі зварювання живих тканин

  Сварщики в белых халатах (ПАТОН)”

  Від зварювання моста до зварювання печінки – як зварений шов Патона підкорював ескулапів! Шокуючі кадри з операційних! Історія однієї операції – весь шлях від діагнозу до одужання! Унікальна методика зварювання живих тканин в різних сферах медицини! Сварка кісток і хрящів! Ексклюзив від геніального вченого сучасності – Бориса Патона!

  Автор і ведуча Ірина Каблучко, телеканал Еко ТБ
  За підтримки НАН України. Документальний фільм з циклу “Скарб нації”

  Honors 2020: Borys Paton Wins the IEEE Honorary Membership

  The 2020 IEEE Honorary Membership is presented by the Board of Directors from among those individuals, not members of IEEE, who have rendered meritorious service to humanity in IEEE’s designated fields of interest, sponsored by IEEE.

  This year’s recipient is BORYS PATON “For lifetime achievements within IEEE technical fields of interest in the development of processes of electrometallurgy, materials science, electric welding of metals, and biological tissues.”