• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  01/12/2021

  Оголошення!

  Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення 3 грудня 2021 р. з 12.00 – 18.30 (за київським часом) інформаційного заходу «Horizon Europe Launch Day in Ukraine» з метою висвітлення та обговорення участі України у наступній Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (далі – Програма «Горизонт Європа»), а також інформування щодо успішного досвіду українських проектів у попередній Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

  Захід відбудеться у змішаному форматі: офлайн (до 100 учасників) та онлайн. Для обох видів участі потрібна попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ZYPw4b8dVxjocBjN6 . Вона буде відкрита до 21:00 2 грудня (четвер). Звертаємо увагу, що долучитися до офлайн події зможуть лише перші 100 зареєстрованих учасників. Вони отримають докладну інформацію про місце заходу та повинні будуть надати COVID-сертифікати або тести відповідно до карантинних вимог. Також важливо, що для перших 150 зареєстрованих учасників, які відвідають захід офлайн або онлайн, передбачені сертифікати від МОН.

  Попередній порядок денний: українською (shorturl.at/iwCS2) та англійською (shorturl.at/vCDO8)
  Посилання на подію на сайті МОН: shorturl.at/tvwK2

  Щодо надання пропозицій, зауважень або у разі виникнення питань просимо звертатися до Батарчук (Гайдар) Вікторії, державного експерта з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору, та надсилати їх на електронну адресу ncp.horizon.ua@gmail.com або за тел. +38(044) 287-82-16.

  Аспірантура та докторантура