• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України

  Національна академія наук України бере участь у виконанні проєкту FIT-4-NMP за Програмою ЄС «Горизонт 2020»

  04/03/2021

  Національна академія наук України бере участь у виконанні проєкту FIT-4-NMP за Програмою ЄС «Горизонт 2020»

  01 січня 2021 року в рамках Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» розпочалося виконання проєкту FIT-4-NMP (Strategic and targeted support to incentivise talented newcomers to NMP projects under Horizon Europe), учасником якого є Національна академія наук України

  Тривалість проекту – 36 місяців. Консорціум проєкту складається з 10 партнерів, 9 із яких представляють країни Європейського Союзу (Люксембург, Нідерланди, Польщу, Румунію, Чехію, Литву, Латвію та Словаччину).

  Основним завданням проєкту FIT-4-NMP є пошук і стимулювання участі талановитих новачків із недостатньо представлених регіонів ЄС та асоційованих країн у проєктах наступної Рамкової програми ЄС «Горизонт Європа» за напрямами, що пов’язані з нанотехнологіями, новими матеріалами та технологіями виробництва (NMP). Серед організацій, яким надаватиметься підтримка, можуть бути науково-дослідні та виробничі установи, а також представники малого й середнього бізнесу, що не брали участі або мали невдалий досвід участі у проєктах Програми «Горизонт 2020». Проєкт FIT-4-NMP передбачає, що підвищення рівня участі в конкурсах талановитих новачків відбуватиметься шляхом їх залучення та підтримки їхньої участі у великих європейських конференціях і регіональних брокерських заходах ЄС. Крім того, їм надаватимуться підтримка й індивідуальні консультації при підготовці пропозицій для участі в нових конкурсах програми «Горизонт Європа».

  Докладну інформацію про реалізацію проєкту FIT-4-NMP можна знайти на https://www.fit-4-nmp.eu/.

  За інформацією СЗП НОВ Президії НАН України

  Публикации

  Коментувати

  Your email address will not be published. Required fields are marked *