• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  13/08/2022

  Керівництво Інституту електрозварювання ім.Є.О. Патона відвідало Інститут зварювання та з’єднань в м. Аахен (Німеччина)

  Директор Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона академік НАН України Ігор Крівцун та учений секретар Інституту Ілля Клочков відвідали з робочим візитом Інститут зварювання та з’єднань Рейнско-Вестфальского технічного університету (м. Аахен, Німеччина).

  Інститут зварювання та з’єднань у м. Аахен вже майже 70 років проводить дослідження у галузі сучасних технологій зварювання та з’єднання. Дослідження, які проводяться у цьому Інституті охоплюють майже всі промислово важливі методи нероз’ємного з’єднання. До них належать технології дугового з’єднання з їх сучасними технологічними варіаціями, весь спектр електронно-променевого та лазерного зварювання, процеси контактного зварювання та зварювання тертям, клейове з’єднання, а також математичне моделювання зварювальних процесів.

  Окрім аналізу фундаментальних процесів, які проводяться в рамках вищезазначених технологій, основний акцент робиться на впровадженні отриманих результатів у вдосконалення та подальший розвиток технологій з’єднання для створення нових матеріалів та проектування конструкцій.

  Інститут зварювання та з’єднань Рейнско-Вестфальского технічного університету та Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона поєднують багато років взаємної плідної співпраці.

  В рамках візиту відбулася зустріч керівництва ІЕЗ ім.Є.О.Патона з директором Інституту зварювання та з’єднань професором Уве Райсгеном, науковцем Інституту – доктором Олегом Мокровим та головним інженером Інституту – Раулем Шармою. Гостей ознайомили з новими науковими досягненнями та напрацюваннями Інституту, роботою лабораторій, продемонстрували сучасне зварювальне обладнання.

  Також під час зустрічі сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва у науково-технічній сфері.

  Фото 1. Директор ІЕЗ ім.Є.О.Патона академік Ігор Крівцун та доктор Олег Мокров

  Фото 2. Учений секретар ІЕЗ ім.Є.О.Патона Ілля Клочков та головний інженер Інституту зварювання та з’єднань Рауль Шарма у лабораторії електронно-променевого та лазерного зварювання

  Фото 3. Експеримент зварювання під водою

  Фото 4. Ділянка точкового зварювання

  Новини