• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  19/08/2022

  Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона вшановує пам’ять академіка Бориса Патона

  Сьогодні, 19 серпня минає два роки зі смерті видатного вченого у галузі металургії, технології металів, електрозварювання та матеріалознавства, талановитого організатора науки, державного та громадського діяча, багаторічного Президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України академіка Бориса Патона.

  З нагоди цієї дати керівництво та співробітники Інституту електрозварювання поклали квіти до могили Бориса Євгеновича на Байковому кладовищі у Києві.

  Борис Патон був вірним сином українського народу, взірцем дослідника, управлінця та громадянина, вирізняючись могутнім талантом, скромністю та працездатністю.

  Всі, хто мав щастя бодай раз спілкуватися з Борисом Євгеновичем у житті, знали його як надзвичайно творчу особистість, мудру, глибоко порядну і доброзичливу людину, з фантастичною енергією, жагою до праці, гострим аналітичним розумом, теплим гумором і високою людяністю.

  Без перебільшення, Борис Патон – людина-епоха, яка горіла своєю справою і робила все можливе й неможливе, щоб українська наука користувалася гідною увагою та підтримкою влади і громадськості.

  Світла пам’ять про Бориса Євгеновича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав і працював з ним.

   

   

  Новини