• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
    Національної академії наук України

    ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ім.Є.О.Патона НАН УКРАЇНИ

    Сьогодні інститут являє собою науково-технічний комплекс, до складу якого входять дослідне конструкторсько-технологічне бюро, експеримен-тальне виробництво, дослідні заводи, низка інженерних центрів, учбовий та сертифікаційний центри.

    Одним з основних напрямів діяльності інституту є підготовка наукових і інженерних кадрів. Підготовка кандидатів і докторів технічних наук здійснюється через докторантуру й аспірантуру.

    Підготовка інженерних кадрів проводиться інститутом спільно із НТУУ “Київський політехнічний інститут”. Учені інституту читають студентам оглядові курси і керують цільовою підготовкою магістрів. Науково-виробничу й дипломну практику студенти проходять у наукових відділах і лабораторіях інституту. Професійно-технічна підготовка і перепідготовка фахівців зварювального виробництва проводиться у навчальному центрі інституту. Система навчання в центрі досить гнучка.  Навчання здійснюються за національними та європейськими стандартами з видачею відповідного сертифіката.

    На базі інституту, що має унікальний науковий і кадровий потенціал, є добре оснащені випробувальні лабораторії, створено центр по сертифікації продукції зварювального виробництва, акредитований як орган по сертифікації під назвою “СЕПРОЗ”.

    Інститут підтримує широкі міжнародні зв’язки з провідними центрами по зварюванню в Європі, США, Азії. Є членом Міжнародного інституту зварювання і Європейської зварювальної федерації.

    Результати досліджень вчених інституту постійно публікуються в журналах інституту “Автоматичне зварювання”, “Технічна діагностика та неруйнівний контроль”, “Сучасна електрометалургія”. Інститут проводить різні конференції і семінари, організовує національні і міжнародні виставки.

    Колектив інституту – це колектив однодумців, який примножує успіхи Патонівської школи, що мають світове визнання. Інститут росте і розвивається, удосконалюються його структура і система управління. Усе це спрямовано на подальший розвиток зварювання і споріднених процесів, а також на вирішення базових проблем економіки  промислового виробництва України.

    25-28 травня 2021 року

    Міжнародна конференція молодих вчених зі Зварювання та Суміжних технологій YPIC/WRTYS 2021