• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  29/11/2022

  Заступнику директора Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона академіку Леоніду Лобанову присуджено Золоту медаль імені Б.Є.Патона НАН України

  23 листопада 2022 року на засіданні Президії НАН України було прийнято рішення про присудження Золотої медалі імені Б.Є.Патона Національної академії наук України.
  За результатами конкурсу 2022 року нагороду було присуджено заступнику директора Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона НАН України академіку НАН України Леоніду Лобанову за створення технологій бездеформаційного зварювання виробів ракетно-космічної техніки та розроблення й впровадження методів лазерної інтерферометрії для оцінювання якості зварних з’єднань
  Слід зазначити, що Золота медаль імені Б.Є.Патона Національної академії наук України була присуджена вперше. Вона була заснована у 2020 році з метою увічнення пам’яті академіка Бориса Патона.
  Щиро вітаємо Леоніда Михайловича з присудженням цієї високої нагороди та бажаємо йому міцного здоров’я, творчої наснаги і подальших професійних успіхів на благо України!

  Новини