• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  29/10/2022

  Відбулося засідання Ради молодих вчених Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України

  25го жовтня 2022 року в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України пройшло засідання Ради молодих вчених Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України.

  На засіданні були присутні представники всіх установ Відділення:

  від Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона – Шваб Сергій Леонідович (голова РМВ Відділення) та Хохлов Максим Андрійович (голова РМВ Інституту),

  від Фізико-технологічного інституту металів та сплавів – Калюжний Павло Борисович (заступник голови РМВ Відділення, голова РМВ Інституту),

  від Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича – Миронюк Денис Валерійович (голова РМВ Інституту попереднього скликання), Лужний Іван Васильович (новообраний голова РМВ Інституту) та Кирилюк Степан Федорович (заступник голови РМВ Інституту),

  від Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка – Лаврись Сергій Мирославович (голова РМВ Інституту),

  від Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля – Румянцева Юлія Юріївна (голова РМВ Інституту),

  від НТК «Інститут монокристалів» – Ропакова Ірина Юріївна (голова РМВ Інституту)

  від Інституту імпульсних процесів і технологій – Вінниченко Дмитро Валерійович (голова РМВ Інституту),

  від Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова – Маначин Іван Олександрович (голова РМВ Інституту),

  від Інституту термоелектрики – Федорів Роман Володимирович (голова РМВ Інституту).

  Засідання пройшло в змішаному форматі, частина членів Ради була під`єднана до зустрічі в онлайн форматі.

  На засіданні було затверджено звіт діяльності Ради в період 2018-2022 рр., оновлено склад Ради та обрано її керуючі позиції, а також сформовані цілі роботи Ради на найближчий час.

  Під час роботи Ради її членами було організовано чимало молодіжних конференцій в своїх установах, а також круглих столів для молодих спеціалістів, зокрема: щорічний круглий стіл «Реальність та перспективи матеріалознавства» в Центрі з проведення літніх наукових шкіл та відпочинку ІПМ ім. І. М. Францевича в м. Переяслав та щорічну конференцію та круглий стіл для молодих науковців на базі відпочинку ФТІМС в с. Сичавка. Члени РМВ Відділення брали активну участь в проведенні та організації конкурсів на отримання грантів від НАН України для підтримки молодих вчених, в організації щорічних Фестивалів науки в Україні та багато іншого.

  На засіданні було проведено ротацію складу Ради. Із Ради вийшли Сергій Шваб, Денис Миронюк та Юрій Канюк (голова РМВ попереднього скликання Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка, секретар РМВ Відділення попереднього скликання). На їх місця радами молодих вчених відповідних установ було делеговано нових представників від своїх інститутів.

  Головою Ради Відділення обрано Максима Хохлова, його заступником – Івана Лужного та секретаря Ради – Сергія Лаврися.

  Дякуємо всім попереднім членам Ради за їх плідну роботу та вітаємо новобраних членів Ради молодих вчених Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України, зичимо їм успіхів та натхнення!

  (на фото: зліва направо: Сергій Шваб, Денис Миронюк, Павло Калюжний, Максим Хохлов, Дмитро Вінниченко, Іван Лужний, Степан Кирилюк)

   

  Новини