• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  21/05/2022

  Привітання директора Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона академіка Ігоря Крівцуна з нагоди Дня науки в Україні

  Вельмишановні колеги, дорогі друзі!

  Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем науки!

  Кожного року, в травні ми відзначаємо це чудове свято, говоримо про те, наскільки важливою є праця учених та розвинена наука для гідного майбутнього нашої країни і для цивілізаційного поступу загалом.

  Цьогоріч українські науковці зустрічають своє професійне свято в умовах воєнного часу.

  Розпочата Росією війна проти України принесла багато випробовувань та горя для кожного українця. Завдала величезної шкоди і вітчизняній науці. Попри це наші вчені демонструють неабияку працелюбність, витривалість і силу духу. Вони залишаються відданими своїй справі і продовжують працювати над своїми дослідженнями. Багато хто займається волонтерством, допомагає нашим військовослужбовцям, проводить евакуацію громадян або сам взяв у руки зброю та захищає нашу рідну землю. Разом з усією країною вони працюють на перемогу.

  Цей трагічний час війни засвідчив надважливу роль науки у суспільстві. Саме сучасні наукові розробки, інновації та технології є запорукою надійного захисту нашої держави, фундаментом її добробуту та майбутнього процвітання.

  Нині перед українською наукою постали і нові виклики. І розвиток науки, посилення внеску наукової спільноти у вирішення державних проблем сьогодні є особливо важливими та актуальними. Ми повинні докласти максимум зусиль для посилення обороноздатності країни, модернізації вітчизняної економіки, осучаснення інфраструктури. Наука має стати основою для відбудови нашої держави та локомотивом прогресивних перетворень.

  Щиро бажаю всій українській науковій спільноті, усім, чиє життя пов’язане з наукою, міцного здоров’я, щастя, невичерпної життєвої енергії, творчого натхнення задля плідної праці на благо України та нових відкриттів в ім’я науки.

  Разом – до перемоги! Слава Україні!

   

  З повагою

  Директор

  ІЕЗ ім.Є.О.Патона НАН України

  академік НАН України                                                                                                                    Ігор КРІВЦУН

  Новини