• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  16/11/2023

  Науковці Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона удосконалюють знання та навички з інформаційної безпеки при проведенні досліджень

  Науковці Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона взяли участь у дводенному семінарі з впровадження програм захисту даних у науково-дослідних установах України для запобігання передачі технологій, що можуть бути використані при розробці зброї масового ураження або технологій подвійного призначення.
  Семінар був організований Представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global) за спияння Офісу колективного зменшення загроз Державного департаменту США та Міністерства освіти і науки України.
  У ньому взяли участь представники українських науково-дослідних інститутів, університетів, державних інституцій.
  Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона на заході представили учений секретар кандидат технічних наук Ілля Клочков та завідувач Відділу зварювання пластмас доктор технічних наук Максим Юрженко.
  Протягом семінару провідні міжнародні екперти з безпеки досліджень у Європі і США поділилися передовим досвідом та практиками щодо внутрішніх правил дотримання інформаційної безпеки досліджень, запобігання крадіжки або отримання конфіденційної інтелектуальної власності та технологій тощо.
  Під час панельних дискусій, практичних вправ та неформального спілкування всі учасники мали змогу поділитися власним досвідом запобігання можливим загрозам та запровадження механізмів захисту даних під час наукових досліджень у своїх організаціях.
  Новини