• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  06/04/2022

  Міжнародна зварювальна науково-технічна спільнота засудила військову агресію РФ та висловила солідарність з Україною

  Міжнародний інститут зварювання та Європейська зварювальна федерація засудили військову агресію РФ та висловили солідарність з науковою спільнотою і усім українським народом у боротьбі проти російського вторгнення.

  Про це було повідомлено в офіційних заявах.

  З огляду на трагічні події, що сьогодні відбуваються в Україні, організації прийняли рішення про запровадження низки заходів, зокрема:

  • розробити заходи для підтримки своїх колег з зварювальної науково-технічної спільноти України;
  • призупинити комерційну діяльність, постачання продукції в РФ, а також видачу дипломів та сертифікатів компаніям з РФ;
  • призупинити проведення будь-яких заходів у РФ.

  Ми висловлюємо вдячність за підтримку і солідарність. Для нас украй важливо знати, що розпочата Росією війна проти України знаходить адекватну оцінку наукової спільноти світу.

  Міжнародний Інститут зварювання (International Institute of Welding (IIW)) є міжнародною науковою та інженерною установою, що займається питаннями зварювання, паяння та споріднених технологій. До його складу входять національні зварювальні товариства з усього світу.

  Європейська федерація зварювання (European Federation for Welding, Joining and Cutting (EWF)) є некомерційною європейською організацією, що займається освітою, професійною підготовкою, підвищенням кваліфікації та атестацією фахівців у галузі зварювання та споріднених технологій.

  Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України є членом цих організацій.

  Новини