• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  05/03/2022

  Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона передав Головному військовому клінічному госпіталю у Києві апарат для зварювання живих тканин ПАТОНМЕД та інструменти для операції

  Iнститут електрозварювання ім.Є.О.Патона НАН України передав Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь»

  апарат для зварювання живих тканин ПАТОНМЕД та інструменти для операції.

  За допомогою приладу ПАТОНМЕД відбувається безкровне, швидке, зручне для хірурга і малотравматичне для пацієнта виконання оперативних втручань. Після такої операції часто відсутні нагноєння, некроз тканин і потрапляння чужорідних тіл до рани, знижується ризик крововтрати, відбувається скорочення тривалості операцій і швидка післяопераційна реабілітація.

  Цю технологію «високочастотного зварювання живих тканин» було розроблено в Інституті електрозварювання імені Є.О. Патона і вперше застосовано в 2002 році. Відтоді освоєно понад 150 різних хірургічних методик і щорічно за допомогою апаратів, які використовують технологію високочастотного зварювання живих тканин, проводиться близько 25-30 тисяч хірургічних операцій.

  Новини