• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України
  23/05/2022

  Дослідне конструкторсько-технологічне бюро Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона разом з фінськими волонтерами підтримують українських медиків

  З початку квітня 2022 р. ДП «Дослідне конструкторсько-технологічне бюро Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України» (ДП ДКТБ) розпочали співпрацю з волонтерською організацією Apua Ukrainaan JKL з Фінляндії, яка займається організацією, збором та координацією транспортування гуманітарної допомоги в Україну.

  Apua Ukrainaan JKL безкоштовно передає продукцію гуманітарного та медичного призначення Дослідному конструкторсько-технологічному бюро Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона. Далі ДП ДКТБ за допомогою медичних спеціалістів сортує, розподіляє і відвантажує товари до місць призначення на сході і півдні України.

  За цей час ДП ДКТБ отримало два вантажі загальною вагою близько 4 тон з продукцією для медичних закладів військових частин.

  Висловлюємо щиру вдячність за допомогу та співпрацю фінським волонтерам – Анатолію Артеменко, Emmili Kananen, Timo Kangastie, а також Вадиму Засипкіну та лікарям Ірині Бакбардіній та Ользі Римаренко.

   

  Новини