• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
    Національної академії наук України

    26го жовтня 2021 року Радою молодих вчених Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України в онлайн режимі під егідою Міжнародного інституту зварювання була проведена молодіжна міжнародна конференція «Зварювання та споріднені технології» – Young Professionals International Conference on Welding and Related Technologies (YPICandWRTYS 2021 digital).

    04/11/2021

    26го жовтня 2021 року Радою молодих вчених Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України в онлайн режимі під егідою Міжнародного інституту зварювання була проведена молодіжна міжнародна конференція «Зварювання та споріднені технології» – Young Professionals International Conference on Welding and Related Technologies (YPICandWRTYS 2021 digital).

    Даний захід об’єднав між собою ювілейну 10ту конференцію для молодих науковців «Зварювання та спорідненні технології» – WRTYS, яка традиційно проводиться кожні два роки в Києві, та 6ту Міжнародну конференцію для молодих спеціалістів в області зварювання – YPIC, яка проводиться щорічно і побувала в таких країнах як Угорщина, Німеччина та Франція. У зв’язку зі світовою пандемією, спричиненою вірусом Covid-19, та карантинними обмеженнями, даний захід був перенесений з 2020го на 2021й рік. Проте організувати конференцію в традиційний спосіб на даний час було неможливо, тому оргкомітетом було прийнято рішення провести її в онлайн режимі.

    Конференцію було відкрито урочистою промовою директора ІЕЗ ім. Є.О. Патона академіка НАН України професора Ігоря Віталійовича Крівцуна. В своїй промові він відмітив важливість проведення подібних заходів, які сприяють інтеграції молодих спеціалістів до світової спільноти в області зварювання та споріднених технологій.

    На конференцію зареєструвалися молоді спеціалісти з України, Німеччини, Бельгії, Казахстану, США, Індії та Мексики. Робочою мовою конференції була англійська. Учасники робили доповіді на таких секціях: «Передові технології в зварюванні та з’єднанні матеріалів», «Адитивне виробництво, нанесення покриттів та різання», «Інноваційні технології та процеси в металургії», «Міцність зварних конструкцій», «Нові структурно-функціональні матеріали, наноматеріали та композити» та «Чисельне моделювання процесів та матеріалів».

    В обговоренні також прийняв участь голова молодих лідерів при Міжнародному Інституті Зварювання (IIW) – Ернест Леверт (США), який в 2002-2003 рр. був президентом Американської асоціації зварювання (AWS) , а зараз займає посаду старшого спеціаліста в одній з провідних компаній оборонної промисловості США – Lockheed-Martin. Після вітальної промови він зробив одну з найцікавіших доповідей, де розповів про зварювання компонентів для Міжнародної космічної станції.

    Організаторами конференції відзначено найкращі доповіді: Олександра Хожанова з Східно-Казахстанського технічного універститету ім. Д. Серікбаєва на тему: «Дослідження гранулометричного складу та швидкості руху дисперсних частинок цирконієвого дроту під час мікроплазменного напилення», Галини Михайлової з Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України на тему: «Зміна властивостей вуглецевих нанотрубок під зовнішнім впливом», Романа Колісника з Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України на тему: «Покращення ефективності нагрівальних елементів для зварювання опором термопластів» та Михайла Ворона з Фізико-технологічного інституту металів та сплавів НАН України на тему: «Виробництво дрібнокристалічних лігатур на основі алюмінію з використанням технології електронно-променевого лиття».

    Рада молодих вчених ІЕЗ ім. Є.О. Патона дякує дирекції свого Інституту, Міжнародному Інституту Зварювання та всім хто долучився до організації та участі в конференції «YPIC&WRTYS 2021 digital».

    Новини ,