• Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона
  Національної академії наук України

  22-24 вересня 2021 року у Львівському палаці мистецтв відбулася Міжнародна конференція молодих вчених з матеріалознавства та інженерії поверхні

  30/09/2021

  22-24 вересня 2021 року у Львівському палаці мистецтв відбулася Міжнародна конференція молодих вчених з матеріалознавства та інженерії поверхні

  22-24 вересня 2021 року у Львівському палаці мистецтв відбулася Міжнародна конференція молодих вчених з матеріалознавства та інженерії поверхні (International Young Scientists Conference on Materials Science and Surface Engineering MSSE2021), організована Радою молодих науковців і спеціалістів Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України (ФМІ НАН України).

  Метою проведення конференції була підтримка молодих науковців, спеціалістів та аспірантів ФМІ НАН України та інших наукових і навчальних установ у підвищенні їхньої професійної кваліфікації та наукового рівня, а також обмін ідеями та підходами, апробація нових наукових результатів, набуття досвіду публічного викладу та захисту основних положень наукових досліджень.

  Тематика конференції охоплювала 4 напрями: “Fracture Mechanics and Strength of Materials”, “Corrosion Protection of Materials”, “Modern Problems of Materials Science”, “Information and Diagnostic Systems”.

  Конференція пройшла за підтримки дирекції Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України, профкому ФМІ, ДП ІЦ «Техно-Ресурс», ДМП «Газотермік», ДП ІЦ «Львівантикор», компанії «Електро» та корпорації «Енергоресурс-інвест», а також Львівської міської ради, Львівського конференц-бюро та програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у Львові».

  В роботі MSSE2021 взяли участь молоді науковці та спеціалісти з різних міст України – Києва, Дніпра, Харкова, Львова тощо, та інших країн – Сполучених Штатів Америки, Мексики, Польщі, Франції та Ірану. Загалом молоді вчені представляли 24 вітчизняні та 9 зарубіжних академічних, університетських, науково-дослідних установ та центрів.

  Детальніше… 

  Новини